styczeń25

Zielona kawa - opinie i właściwości

dodano: 25 stycznia 2015 przez artynazarty


 

 Ekstrakty z zielonych ziaren kawy są obecnie uważane przez wielu ekspertów za kolejny przebój na rynku odchudzania. Firmy najczęściej oferują bezpłatną butelkę do testów. Fani fitness na całym świecie chcą wiedzieć, co sprawia, że jest tak skuteczna w porównaniu do innych preparatów odchudzających.

Dzięki niedawno głośno reklamowanym przez kanały informacyjne atutom zielonej kawy opinie ma ona dobre. Kawa ma niesamowite wyniki w spalaniu kalorii, ale również Dr Oz zaleca jej stosowanie do utraty wagi. Badania wykazały, że nieprażone ziarna kawy zawierają znacznie więcej kwasu chlorogenowego, który posiada zdumiewający przeciwutleniacz i właściwości spalania tłuszczu, niż palone.

Spalanie tłuszczu przez kawę to efekt dobrze znany. Kawa wspomaga wątrobę przy metabolizowaniu tłuszczów ciała i zmniejszenia poziomu glukozy we krwi. Pomaga to w zmniejszaniu cukrzycy typu 2.

Ludzie, którzy korzystali z tego ekstraktu nie muszą zmieniać swoich nawyków żywieniowych, mimo że zdrowa dieta i ćwiczenia są niezbędne normalne dla dobrego zdrowia.

Podczas gdy ekstrakt wydaje się bezpieczny, to spożywanie zbyt dużej ilości kwasu chlorogenowego może zwiększać ryzyko chorób serca, ponieważ podnosi poziom aminokwasu homocysteiny. Jednak dzieje się to rzadko i jest szkodliwe dla tych, którzy mają alergię. Istnieje wiele produktów zawierających ekstrakt z kawy, ale większość z nich zawiera również inne komponenty i może być nieodpowiednie dla niektórych osób.

Czyste zielone ziarna zielonej kawy mają mniej przeciwwskazań, mogą być wykorzystywane przez prawie każdego. Green Coffee należy kupować tylko przez oficjalną stronę, ze względu na wiele podróbek preparatu krążących w sieci.

=====>ZOBACZ NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI NA TEMAT ZIELONEK KAWY

 


photo
Zielona kawa opinie: Jakie są opinie o zielonej kawie? Czy jest bezpieczna, jak smakuje, jak działa? Zobacz pytania i odpowiedzi na temat zielonej kawy Zdjęcie pochodzi z notki Zielona kawa - opinie i właściwości


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy